• Свеж
huicouldtool ORICO 4/8 Порта SATA3.0 PCI-E Експанзија Картичка PCI-E X1 да SATA3.0 Пристаништа NCQ Протокол 6Gbps за Windows /Linux2.6.x,Жолта

huicouldtool ORICO 4/8 Порта SATA3.0 PCI-E Експанзија Картичка PCI-E X1 да SATA3.0 Пристаништа NCQ Протокол 6Gbps за Windows /Linux2.6.x,Жолта

Rating 
DEN 3368.40

Од стока
Во магацинот

Влезен интерфејс : PCI-E X1 домаќин интерфејс.Излезен интерфејс : SATA3.0*4. Напојување : Не се бара од надворешно напојување.Картичка слот за : Поддршка на PCI-E X1, PCI-E X4, PCI-EX8,.PCI-E X16, не ги поддржуваат PCI.ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : кабелот на USB ХАБ секогаш ќе биде црна боја, без оглед на бојата на USB ХАБ.Ова нема да имаат некакво влијание на употреба.Главната контрола чип : ASM1061+ASM1093 Input интерфејс : PCI-E X1 домаќин interface Output интерфејс : SATA3.0*4 Power набавка : Не се бара од надворешна сила supply Card слот за : Поддршка на PCI-E X1, PCI-E X4, PCI-EX8,PCI-E X16, не ги поддржуваат PCIAccessories : Краток одбивни 1 Mode : (AHCI.IDE.Податоци диск) Поддршка systeminstallation со PESpecifcation : PCI Express2.0 Protocol : Поддршка NCQSupported system Windows XP/Ништо/7/8/ Server 2003 - 200832/64-bit Transmission брзина : 6 Gpbs.

Детални спецификации

Додатоци на производи