• Свеж
SupplySource 6ft USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Sync Мозок и Замена за Јамаха DTX562K Електронски Сет Тапани

SupplySource 6ft USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Sync Мозок и Замена за Јамаха DTX562K Електронски Сет Тапани

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

✔USB Printer 2.0 Кабелот е идеален за поврзување на вашата тастатура, глувче, скенер, хард дискот, печатачот, сервер, камера и повеќе, на лаптоп, компјутер или друг USB-от уред. ✔На податоци брзина на пренос на овој печатач кабелот е да стигне до 480 Mbps, исто така,овој usb кабел за принтер наназад компатибилен со USB 1.1(12 Mbps) и USB 1.0(1.5 Mbps) стандардни уреди.Plug and play. ✔Изградени со корозија-отпорни, позлатени конектори за оптимално сигнал. ✔Овој USB 2.0 И Е-Човек да се Б-Машки кабелот е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ). ✔6ft USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Sync Мозок и Замена за Јамаха DTX562 K Електронски Тапанот Поставен.

Детални спецификации

Додатоци на производи