• Свеж
UGREEN USB C Полнење Кабел - 2 Пакет 6FT Десен Агол 3А Брзо Полнење QC3.0 USB за да го USB-C Кабел 90 степени Најлон Плетенка јаже Компатибилен со Галакси S21 Белешка 20 Z Флип Z Пати iPad ?

UGREEN USB C Полнење Кабел - 2 Пакет 6FT Десен Агол 3А Брзо Полнење QC3.0 USB за да го USB-C Кабел 90 степени Најлон Плетенка јаже

Rating 
DEN 278.16

Од стока
Во магацинот

Се изгради за Долг животен век : Вооружени до заби со засилен заеднички, двојно-плетенка најлон, и алуминиумски домување, UGREEN USB Тип C кабел уште го задржува неверојатна издржливост и флексибилност, дури и по издржи 10000+ свиткување тестови, без да се грижиш за се извлече, затегнати, или злоупотребени.Широк Компатибилност : UGREEN 90 степени USB-C кабел 2 пакет поддржува 480 Mbps за Пренос на Податоци и 5 V/3А Брзо Полнење, која може да биде компатибилен со сите уреди со USB-C порта како мобилни телефони(Samsung Галакси S21 S20 S10 Белешка 20, итн.), таблети(i Pad Мини 6 i Pad Воздухот 4, итн. 3А Вжештена-Брзо Полнење : 25% Побрз од 5 V/2.) и други уреди(PS5 контролер, се Префрлат, Go Pro Херој 8, итн. Вие треба ОЕМ или QC3.0 брзо полнење полнач.Прстите може да кликнете на телефон, па природно, додека дланките може да се одржи на дното без никакви блок.Сигурна и Стабилна Полнење : Опремен со 56 KΩ отпорник и интелигентни чип, UGREEN Тип C брзо полнење кабел штити вашите уреди, од над-струја или во текот-напон.

Детални спецификации

Додатоци на производи