• Свеж
TOLUON Голема Брзина 2A Dual-Раководител USB3.0 Машки да Машки Податоци Продолжување Кабел Кабелот за напојување на Мобилни Хард Диск Кутија за Кабел Компатибилен со Компј?

TOLUON Голема Брзина 2A Dual-Раководител USB3.0 Машки да Машки Податоци Продолжување Кабел Кабелот за напојување на Мобилни Хард

Rating 
DEN 59.76

Од стока
Во магацинот

Две-начин на пренос : податоците линија усвојува dual-раководител USB3.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Должината на кабелот е 100cm/200cm/300cm.Кабел за податоци не поддржува два компјутера да се пренесуваат едни на други.Материјал : кабел за податоци е направен од високо-квалитет TPE и алуминиумски легури материјали, која е тешка и цврста.Опис : Дата кабел користи dual-раководител USB3.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Карактеристики : Тоа има карактеристики на анти-мешање и стабилен пренос, така што на датотека пренос не е оштетени или изгубени.Тоа може да го поддржи компјутер, на smart TV, хард диск кутија, мобилни хард диск, камера set top box, автомобил MP3, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи