• Свеж
Cablecc Тип C USB-C придонес за 100W DC 7.45.0 мм Црно Конектор PD Полнење Кабел за Лаптоп 18-20V

Cablecc Тип C USB-C придонес за 100W DC 7.45.0 мм Црно Конектор PD Полнење Кабел за Лаптоп 18-20V

Rating 
DEN 237.12

Од стока
Во магацинот

Изгради-во PD Емулатор Активирањето на Тип-C женски крајот.текст : Тип-C Машки, 65 W-100 W Тип-C Полнач.излез : наизменична СТРУЈА машки за HP, DC 18v-20v(не поддржува 5v) и 100 W max.Користете го тоа со 65 W-100 W Тип-C Полнач за да ја погодно полните вашиот Лаптоп со DC 18v-20v порта од ѕидниот штекер.Ве молиме имајте во предвид Видот-C полначот моќ мора да биде завршена од излезниот крај.Тип C USB-C придонес за 100 W DC 7.4*5.0 mm Црна Моќ Конектор PD Полнење Кабел за Лаптоп 18-20 V Должина : 1.5 м Изгради-во PD Емулатор Активирањето на Тип-C женски крајот.текст : Тип-C Машки, 65 W-100 W Тип-C Полначот излез : наизменична СТРУЈА машки за HP, DC 18v-20v(не поддржува 5v) и 100 W max.Користете го тоа со 65 W-100 W Тип-C Полнач за да ја погодно полните вашиот Лаптоп со DC 18v-20v порта од ѕидниот штекер.Ве молиме имајте во предвид Видот-C полначот моќ мора да биде завршена од излезниот крај.

Детални спецификации

Додатоци на производи