• Свеж
Kinivo 710UC USB C Центар (7 Портен USB-C Адаптер - 3 USB 3.0 - 5Gbps Податоци, 4K HDMI, 100W PD, SD, ТФ-Картичка Читателот) - Компатибилен со MacBook Pro Воздух (Thunderbolt 3), iPad Про, Chromebook, XPS, Samsung

Kinivo 710UC USB C Центар (7 Портен USB-C Адаптер - 3 USB 3.0 - 5Gbps Податоци, 4K HDMI, 100W PD, SD, ТФ-Картичка Читателот) - Компатибилен

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Мулти-портен ХАБ - Вклучува 1x HDMI порт, 3x USB 3.0 порти, 1x SD читач на картички, 1x ТФ-картичка читач, 1x USB-C полнење port/ копче за испорака порта.Plug & Play - Нема потреба да се инсталира било каков софтвер, возачите, итн.Компатибилен со лап-топ компјутери/Таблети/Smartphones со USB-C пристаништа.Популарни уреди вклучуваат Mac Book / Mac Book Pro / Mac Book Air, Chromebook, Пиксели, Dell XPS13, Lenovo Yoga 900, Samsung Галакси S8/S8 Плус/S9/ S9 Плус /S10, Huawei мате 20/P20, LG G5. 4 K@30 Hz HDMI Аудио Видео Излез преку HDMI порт - Огледало или да се прошири на вашиот екран со HDMI порт и директно поток 4 K UHD или Full HD 1080p видео на HDTV, следење или проектор. 2 годишна Гаранција со НАС врз Основа Поддршка на Корисниците на.

Детални спецификации

Додатоци на производи