• Свеж
Clairefontaine Укината Ткиво Хартија, 50x70cm, 18g - Сина Снегулки, Пакување од 4 Листови

Clairefontaine Укината Ткиво Хартија, 50x70cm, 18g - Сина Снегулки, Пакување од 4 Листови

Rating 
DEN 223.44

Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.Ткиво хартија е изработена од 18gsm хартија.Ткиво хартија може да се користат во рамките на подарок торби и при изработката.Ткиво хартија доаѓа во пакување од 4 листови.Ткиво хартија доаѓа укината да се зачува простор.Опис на производот На Clairefontaine Ткиво хартија е 50x70 cm во големина.Ткиво хартија е изработена од 18gsm хартија.Ткиво хартија доаѓа во пакување од 4 листови кои се преклопени да се зачува простор.Ткиво хартија може да се користи за да се заврши или проект подароци, или било која ставка во рамките на подарок торба.Ткиво хартија, исто така може да се користи за креативна употреба на картички и повеќе.Сет Содржи : 1x пакет ткиво хартија.

Детални спецификации

Додатоци на производи