• Свеж
Zonon 15 Парчиња Птица Пеперутка suncatcher Колекции за Деца DIY Дамка Стакло Ефект Хартија Занаети Windows Уметнички Занает Училница Присутни Играчки Партија Услуги Занаети, Cu

Zonon 15 Парчиња Птица Пеперутка suncatcher Колекции за Деца DIY Дамка Стакло Ефект Хартија Занаети Windows Уметнички Занает Училница

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Функција : DIY вашиот занает : Опремени со пеперутка и птица модели, шарени suncatcher комплет е убаво за вас и вашите пријатели да се создаде свој занает, уживаат во DIY забава и зголемување на интимни односи.5 инчи, соодветна големина е доволно за да можете да декорирате вашиот прозорец и секојдневна употреба.Големина информации : ширевте големината на пеперутка е околу 11 инчи, и ширевте големината на птици е околу 6 инчи; Секој шарени ткиво хартија мерки беа 25,5 x 16.Стилски дизајн : овие windows уметнички занаети се дизајнирани со живи животни слики, шик и око-фаќање, која ќе ви овозможи да го користите вашиот неограничен имагинација да се создаде свој декорации, додадете боја на вашиот прозорец и дома.Лесен за користење : може да се намали на обоени хартија во различни бои во различни форми, според вашиот избор, се држи на телото од птици или пеперутки, и може да ги красат вашата прозорците и други места, кои се едноставни за ракување и да се создаде весела атмосфера, додадете виталност до вашиот дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи