• Свеж
Hartop Јасно K9 Кристална Топка Кристална Пирамида Кристал Триаголен Призма со Микрофибер Торбичка Wiper Крпа за Фотографија Додаток и Уметност Оркестарот

Hartop Јасно K9 Кристална Топка Кристална Пирамида Кристал Триаголен Призма со Микрофибер Торбичка Wiper Крпа за Фотографија Додаток

Rating 
DEN 455.28

Од стока
Во магацинот

Luxuriant кристално јасно централен или колекција може да додадете светлината и хармонија во вашиот живот простор или студио.Фокусот треба да биде на кристално да се направи сцена во кристална топка јасно. 【МОЌЕН ПРОЧИСТИ ФУНКЦИЈА】①The кристално јасно е bilieved да го исчистите вашиот ум и апсорбира сонце и месечина за да се подобри дивинација способност. 【ГОЛЕМИНА Страна 1. ·Ние може да гарантира висок квалитет на оптички кристал prouct.Кристално како што се конвексни леќа, може да се компресира широк сцена и прикажување на тоа како fisheye или макро за зголемување на објектот. 【БЕСПРЕКОРЕН КВАЛИТЕТ】Нашите кристал ќе биде целосно прегледано пред пратката, да осигура дека топката е во рацете на секој потрошувач не е погрешна. ·Кристално стакло поставен одличен за домашна Декорација, канцеларијата на оркестарот, фенг шуи, улична уметност, одлична фотографија проп.Кога ќе најде дека отпечаток на кристална топка не е јасно, ги користат нашите специјални чистењето платно за да пука со вода.Материјал на K9 е повеќе транспарентни од други материјали, и тоа не е лесно да имате нечистотии. 【НАЈДОБРАТА КОМБИНАЦИЈА ОД ФОТОГРАФИЈА】Ние го претстави професионални wiper крпа и фланелен боксери складирање торба.Погоден за : ·Најдобра Вредност за Собирање и Подарок или Предавање.

Детални спецификации

Додатоци на производи