• Свеж
JONJUMP Велигденскиот Остров Камен на Главата Аквариум Украс, Риба Резервоарот Декорација Додатоци Погоден за Солена Вода и Свежа Вода

JONJUMP Велигденскиот Остров Камен на Главата Аквариум Украс, Риба Резервоарот Декорација Додатоци Погоден за Солена Вода и Свежа

Rating 
DEN 310.80

Од стока
Во магацинот

Рибите нема да предизвика никаква штета.Ликовна форма, може да биде ставен риба резервоарот уредување.Променете го вашиот аквариум во убава глетка.Уникатен дизајн , живи бои, реална слика.Тоа е погоден за сол и свежа вода.Тежина : 380g Водни Украси Тип : Украси Материјал : Смола.

Детални спецификации

Додатоци на производи