• Свеж
Слот Удар Значка Дупка Удар Plier Алатка за ПВЦ лична Карта Рачни (Удар)

Слот Удар Значка Дупка Удар Plier Алатка за ПВЦ лична Карта Рачни (Удар)

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

На кружни слот удар алатка беше повеќето достапни.Нешто што може да им помогне на, ве молиме контактирајте со нас слободно.Видлив Нож работ овозможува проверка на состојба на картичката пред да удирање.Мазни и чисти удар, Совршена големина за значка clips Your задоволство секогаш е наш врвен приоритет.Станува збор убаво завиткани и собранието не е потребно.Користејќи ја оваа ставка за да се создаде ID Картички, и Притиснете поминува за оние кои работат за нас и треба да се покрие задачи на други места.Ова е навистина лесен за употреба и не се многу на страна сила да ја користите.Слот Големина (L x W) : Приближно 15 x 3 mm Перфоратор Големина (L x W) : Приближно 13.Станува збор убаво завиткани и собранието не е потребно.Значка Дупка Слот Удар има околу 3/32 инчен вилица отворање и наменета за до 40 мили картички.Ова се работи најдобро затоа што landyard слот/дупка тоа создава наликува кои ги разработував со професионална машина.Тешки - Пролет Дизајн Додава Дополнителна Сила за чисти удари.7 x 7 cm; Материјал : Цинк легура.Користејќи ја оваа ставка за да се создаде ID Картички, и Притиснете поминува за оние кои работат за нас и треба да се покрие задачи на други места.Оваа алатка удари слот околу 9/16 X 1/8 инчи, почнувајќи 11/32 педа од работ на картичката.

Детални спецификации

Додатоци на производи