• Свеж
Bira 3 инчен Elk Главата Лост Акција Занает Удар, Божиќ Удар за Труд Изработка Scrapbooking Картички Уметности

Bira 3 инчен Elk Главата Лост Акција Занает Удар, Божиќ Удар за Труд Изработка Scrapbooking Картички Уметности

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Удар-Out Димензија : 3 " се мери дијагонално.Удар мерки : 6" x 4 1/4" x 3 1/4".Компактен и лесен за користење за труд изработка на проекти, училиште, дома, scrapbooks, картички, украси и било хартија, занает.Удар може да се заостриле со удирање преку алуминиумска фолија или подмачкано со удирање преку навосочени хартија.За најдобри резултати, ве молиме да го користите на 65-lb.карта на акции и пониски. 100% задоволството гарантира, без ризик купување.Опис : Овој Занает Хартија Удар е одлично да се користи со уметност и занаети, scrapbooks, карти и многу повеќе.Удар Мерки : 6" x 4 1/4" x 3 1/4" Производ е боја може да се разликува малку од фото слика.Пакет Содржи : 1x 3 инчен Elk Главата Форма занает удар.

Детални спецификации

Додатоци на производи