• Свеж
ECSWP Helves Преносни Пластични Складирање Организатор Кошница Десктоп со Рачка Туш Када Складирање

ECSWP Helves Преносни Пластични Складирање Организатор Кошница Десктоп со Рачка Туш Када Складирање

Rating 
DEN 2682.00

Од стока
Во магацинот

Направени од високо квалитетни PP материјал, тоа е издржлив за долгорочна употреба.Дното вода филтрација, дише сува дренажа.Преносни рака за перење кошница, не се лизга двојно рака.Се исполнат различни складирање потреби и разумно да се приспособат.тоа е дише и може брзо да се исуши.Боја : Розова.Материјал : ПП.Големина на : 28.7*18.3*13.5 cm Made на високо квалитетни PP материјал, тоа е издржлив за долгорочна употреба.Дното вода филтрација, дише сува дренажа.Преносни рака за перење кошница, не се лизга двојно рака.Се исполнат различни складирање потреби и разумно да се приспособат.Одлично за туш и убавина додатоци, или играчки, занает и канцеларија .100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.

Детални спецификации

Додатоци на производи