• Свеж
WWFF Ѕид Монтирани Правоаголна Туш Caddy Кошница Бања Полица Калено Стакло Полиците со Железница и Крпа Бар, Сите Бакар Засилен Материјал (Големина : 50cm) (Големина : 58cm)

WWFF Ѕид Монтирани Правоаголна Туш Caddy Кошница Бања Полица Калено Стакло Полиците со Железница и Крпа Бар, Сите Бакар Засилен Материјал

Rating 
DEN 1528.80

Од стока
Во магацинот

Бања полица со еден железнички за чување лични предмети на организиран и безбедна; вклучува интегриран крпа бар за бесење рака крпи.Гламурозна стакло, плус мир на умот-дебела (7 mm) калено стакло, обезбедува безбедна употреба (паузи во безопасни не-остри мали гранули парчиња).Сите бакар засилен материјал, анти - судир дизајн, современи облини и катчиња за секојдневниот модерен жалба; елегантни, лесна изглед (завртки се скриени од поглед).Големина - 40/50/58cm*13cm*0.7 cm(L*W*H).Едноставна ѕид-поставена инсталација; инструкции и хардвер пакет се вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи