• Свеж
Ѓумбирот G504/PC Splashables Туш, Полиран Хром, Комбинација Агол Кошница

Ѓумбирот G504/PC Splashables Туш, Полиран Хром, Комбинација Агол Кошница

Rating 
DEN 3667.00
DEN 4459.20
-18 %

Од стока
Во магацинот

1-Инчен Длабоко Левата Половина, 2-Инчен Длабоко Десната Половина.Монтирани со Завртки и Заштита. 8 1/4-Инчен од 7 3/16-Инчен Димензии.Accomodates Преголеми Шишиња.Солидна Месинг Жици се Лемење Во Рамката за Сила и Издржливост.Опис на производот Овие само-одвод Splashables кошеви се смислено дизајнирани да се приспособат на стандард и џамбо-големина шишиња.Нивните овална форма и да ги елиминира острите агли и да се минимизира просторот упад.Користете ги поединечно или во групи.Ако сте во потрага за други стилови на туш полиците, ве молиме слободно можете да ја разгледате сите наши Туш Полица и Кошница Збирки : Површината Туш Полица за Собирање, Hotelier Туш Кошница за Собирање, Лондон Тераса Туш Кошница Колекција, и Splashables Туш Кошница Колекција.Од Производителот ЃУМБИР нуди луксуз, за да живее со својот чешми, бања прибор, осветлување и огледала.ЃУМБИРОТ одамна е познат меѓу дизајн професионалци како лидер во луксузни бања производи, производите што имаат нешто неописливо.

Детални спецификации

Додатоци на производи