• Свеж
Туш Полица Рек Туш Caddy Кошница Полица Бања Caddy Ѕид Виси Организатор со Крпа Железнички 5 Куки Црна

Туш Полица Рек Туш Caddy Кошница Полица Бања Caddy Ѕид Виси Организатор со Крпа Железнички 5 Куки Црна

Rating 
DEN 1756.80

Од стока
Во магацинот

-Материјал : Space алуминиум.Туш Caddy со потрошувачка дупки дизајн ќе се спречи водата се отсуство на полица, ја прави сува брзо и одржување на објектите на полица од средина за размножување на бактериите.Features Shower полица-Боја : Црна.Кога демонтирање, само се користи фен за 3-5 минути, а потоа полека да се отстранат.Туш Полица може да се одржи до 15 кг, посилни отколку обичните двојно двострано лепливи ленти и вшмукување чаши.Бања Ѕид Полица со полиран дизајн гарантира дека тоа нема да му наштети на вашите раце, е мазна и слободен од burrs.Бања caddy со крпа железнички може да висат бања крпи, водење на вашата бања уредно и убави, заштеда многу простор.Туш Полица е направен од силна Простор алуминиум, рѓа-доказ, не-исчезнува, отпорно на гребење, трајни, рециклираат.Туш полица треба да се чуваат на суво и по 72 часа по инсталацијата и го стави на полица во ритам.

Детални спецификации

Додатоци на производи