• Свеж
Velmade Вшмукување Агол Туш Caddy Бања Туш Полица за Складирање Кошница Ѕид Монтирани Организаторот за Шампон, клима уред, Пластични Туш Решетката за Кујна & Бања, Вежба-С

Velmade Вшмукување Агол Туш Caddy Бања Туш Полица за Складирање Кошница Ѕид Монтирани Организаторот за Шампон, клима уред, Пластични

Rating 
DEN 503.76

Од стока
Во магацинот

Времето докажано катче туш caddy вшмукување кука има оптоварување од околу 22lbs.Не држи ова вшмукување чаша агол туш caddy на инјекциска смеса линии.ПОГОДЕН ЗА РАЗНИ ЅИДНИ ПОВРШИНИ - Туш агол caddy се само стап на мазни, не-porous површини како што се метал, стакло, плочка, од не ' рѓосувачки челик и акрил, но не се однесуваат на нерамна плочки, текстура плоча, недовршени мермер, позадина, насликани на ѕид, итн.Може да се ре-позициониран многу пати и отстранета без да остават остатоци.Овој Агол Caddy Кошница е лесно да се соберат, кој спаси многу соба, додека е лесно да се чисти.Направи вашиот дом да изгледа чисто и уредно сите најдобри.Чистење на површината каде што сакате да се инсталира на полица.Ние се направи повеќе и подобро креативни производи на вашиот живот!.Без завртки, не ноктите, без лепак, без алатки.Без дупчење, без завртки, нема дупки, без лепак, без tools да се применуваат вшмукување чаша агол туш полица.Можете да ги инсталирате мал агол полица за туш вметнете во една секунда.

Детални спецификации

Додатоци на производи