• Свеж
SANWU 2 во 1 Мачка Тунелот Кревет, Расклопна Мачка Тунелот Цевки Играчки со Отстранлив Мат и Топката Играчка за Домашни Мачки Мачиња Puppies Зајаци Bunnies Ferrets(Розева)

SANWU 2 во 1 Мачка Тунелот Кревет, Расклопна Мачка Тунелот Цевки Играчки со Отстранлив Мат и Топката Играчка за Домашни Мачки Мачиња

Rating 
DEN 1345.20

Од стока
Во магацинот

Мачка во кревет тунелот е комбинација на пет кревет и мачка тунелот.Во неа се вградени звучен ефект хартија и играчки.Таа има 2-во-1 дизајн.Мачките можат да спијат кога се уморни.Совршен облик овозможува мачиња да се бркаат и напад едни со други во тунелот.Стартувај околу во кругови и да си игра со светло обоени кадифен играчки виси на краевите од двете страни.Материјал : Платно+Памук, трајни и nontoxic.Димензии : должина : 126cm/49.6 инчи, Тунел устата дијаметар : 27cm/10.6 инчи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Име : Мачка Тунелот Bed Material : Платно+Cotton Color : Како picture Litter должина : 55cm/18.7 инчи Тунелот устата дијаметар : 27cm/10.6 инчи Големина : Вкупна должина : 126cm/49.6 инчи Пакет се вклучени : 1 Компјутер Милениче Тунелот Bed Features : комбинација милениче кревет и мачка тунелот, вграден звук хартија и играчки, вашите мачки и домашно милениче може да се игра, се скрие, и спие само со еден производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи