• Свеж
ComfortCreator Beaded Срцето Гимнастик

ComfortCreator Beaded Срцето Гимнастик

Rating 
DEN 1005.60

Од стока
Во магацинот

Beaded срцето гимнастик.Појавување на парчиња вклучуваат памук брис/памук сад, сапун јадење, држач, четка за заби, гимнастик,.Домот бања додаток.Одберете стил за да одговара на вашата бања decor Specifications.Боја : Сребро.На модерна бања колекција со beaded срце облик текстура со сребро акцент додадете прекрасен елегантен допир на денешниот бања оркестарот Оваа елегантна бања колекција додава современ изглед за вашите традиционални бања arrangements With детални Beaded Срцето шема оваа група не е кратко на artwork This е совршена колекција за оние кои сакаат да експериментираат со нивниот дом оркестарот Карактеристики.Beaded срцето гимнастик.Појавување на парчиња вклучуваат памук swabcotton сад сапун јадење четка за заби носителот гимнастик сапун и лосион пумпа wastebasket бутик ткиво.Домот бања додаток.Одберете стил за да одговара на вашата бања decor Specifications.Боја На Сребро.Материјал Смола.Заврши Полиран Челик.Тежина 06 lbs.

Детални спецификации

Додатоци на производи