• Свеж
Виски Очила со Црни Фенер – рачно изработени Виски Стакло во Собата и Бар Очила – Шумски Животни Дизајн (Сет на Две 11oz. Очила)

Виски Очила со Црни Фенер – рачно изработени Виски Стакло во Собата и Бар Очила – Шумски Животни Дизајн (Сет на Две 11oz. Очила)

Rating 
DEN 714.00

Од стока
Во магацинот

Екран Печатени со Рака – на Секој виски чаша е дизајнирана и отпечатена со рака во нашето студио тука во Estes Парк, Колорадо.Премиум Квалитет – Нашиот рачно изработени очила функција постојан црно мастило дизајн кој е топлина во собата во нашите печки.Овие уникатни рачно изработени дизајни нема да исчезнат или да ги измиете и тие се машина за миење садови безбедно.За дополнителна нега се препорачува миење со рака.Рачно изработени – Одлично за било природата љубовник!Нашиот бар стакло може да се користи како виски сет, магарешки очила или бурбон очила.Овие уникатно дизајниран очила се спакувани во екранот кутија. 11oz.Виски Гимнастик – Секој тешки база стакло гимнастик е совршена големина на 3 ½ во висока и 3 ¼ во широк и доаѓа во собата на две чаши.Давање на Задниот дел од секоја продажба направен е донација на Националниот Парк Основа за да помогне да се зачуваат нашите национални паркови и да ги заштити и за идните генерации.

Детални спецификации

Додатоци на производи