• Свеж
Екран Дуплирање Divider, 250MHz VGA Splitter 1920x1440 Lossless Plug and Play за Шопинг Центар за Следење

Екран Дуплирање Divider, 250MHz VGA Splitter 1920x1440 Lossless Plug and Play за Шопинг Центар за Следење

Rating 
DEN 1267.20

Од стока
Во магацинот

Долго Растојание : 40m/131.ABS Школка : Користете високо квалитетна ABS инженеринг пластични школка, отпорни на абење, висока цврстина, силна отпорност на топлина, цврсти и издржливи, и добро заштита на внатрешните компоненти. Возат Бесплатно : VGA splitter вграден чип, plug and play, без возач, 250 MHz пропусен опсег, за да се обезбеди стабилна работа на уредот, лесен и брз за употреба. ABS Школка : Користете високо квалитетна ABS инженеринг пластични школка, отпорни на абење, висока цврстина, силна отпорност на топлина, цврсти и издржливи, и добро заштита на внатрешните компоненти. Злато Позлатен Интерфејс : На splitter усвојува злато позлатен материјал интерфејс, кој има високо пренос ефикасност, отпорност на приклучување, анти-оксидација, и без загуби. 1 In 2 Out : VGA со висока дефиниција splitter, 1 in 2 out, домаќинот може да биде поврзан со 2 монитори со VGA интерфејс, прикажување на иста слика, 1080 P со висока дефиниција и визија.2 ft долго растојание за пренос, изградена во сигнал засилување модул, засили на влезниот сигнал, пренос е помеко, и компатибилност е подобро.Возат Бесплатно : VGA splitter вграден чип, plug and play, без возач, 250 MHz пропусен опсег, за да се обезбеди стабилна работа на уредот, лесен и брз за употреба.Функција : 1.

Детални спецификации

Item Type:
VGA Splitter
Material:
ABS
Connection Method:
1 in 2 out VGA Split Screen
Band Width:
250MHz
Maximum Resolution:
1920 x 1440
Isolation:
-76dB
Package List:
1 x VGA Splitter :
1 x Manual :
1 x USB Cable :

Додатоци на производи