• Свеж
Splitter, 100‑240V Звук Екстракција Функција 4K 60Hz 2x2 HD Multimedia Interface Splitter Метал за Лаптоп за IPTV(#3)

Splitter, 100‑240V Звук Екстракција Функција 4K 60Hz 2x2 HD Multimedia Interface Splitter Метал за Лаптоп за IPTV(3)

Rating 
DEN 1322.40

Од стока
Во магацинот

5 мм излез на засилувач истовремено или посебно, нема потреба да се поврзете hd телевизор или монитор.Максимум. 2 Во 2 Од : Лесно се пренесува на видео и звук од 2 HD Multimedia Interface devices 2 HD Multimedia Interface се прикажува во исто време.5 мм излез.2 Во 2 Од : Лесно се пренесува на видео и звук од 2 HD Multimedia Interface devices 2 HD Multimedia Interface се прикажува во исто време.Како да го Користите : Plug и play Specification : Предмет Тип : 2x2 HD Multimedia Interface Splitter Material : Metal Colour : Black Function : Јачина на Transmission Scope на Примена : Погоден за повеќето уреди со стандардните HD Multimedia Interface interfaces HD Мултимедијален Интерфејс Резолуција : До 3840x2160 Support Видео Формат : 8/10/12 малку боја depth Support Звук Формат : DTS, за Dolby-AC3, итн.Поддршка за дигитални и 3.5 мм излез.Ги поддржува сите заеднички звучни формати 5.2, HD Multimedia Interface 2.5 мм излез на засилувач истовремено или посебно, нема потреба да се поврзете hd телевизор или монитор.Лесна Конекција : моќта порта е дизајниран да биде на истата страна како и сите HD Multimedia Interface пристаништа за лесно поврзување.Двете сигнал извори може да биде вклучен слободно од копчиња или далечински управувач.Поддршка за дигитални и 3.Добри решенија за домашни театри, канцеларии, училишта, конференциски сали, шопинг центри, хотели или музеи.Тоа може да го засили вашиот сигнал во исто време.

Детални спецификации

Item Type:
2x2 HD Multimedia Interface Splitter
Material:
Metal
Colour:
Black
Function:
Signal Transmission
Scope of Application:
Suitable for most devices with standard HD Multimedia Interface interfaces
HD Multimedia Interface Resolution:
Up To 3840x2160
Support Video Format:
8/10/12 bit color depth
Support Sound Format:
DTS, for Dolby-AC3, etc.
Maximum :

Додатоци на производи