• Свеж
Leftwei 4 Бои Отпорност На Корозија Орев Капа, Риболов Ролна

Leftwei 4 Бои Отпорност На Корозија Орев Капа, Риболов Ролна

Rating 
DEN 744.00

Од стока
Во магацинот

Одлична замена дел за стари или скршени оние.Лесно да се инсталира со висока прецизност тема.Светли бои завртка капи е colorfast и привлечни, исто така, добра декорација за вашиот ролна се справи.Направени од издржлив алуминиумска легура, анти- ' рѓа и корозија.Неколку бои се опционални за да одговара на вашите потреби.Направени од издржлив алуминиумска легура, анти- ' рѓа и корозија.Светли бои завртка капи е colorfast и привлечни, исто така, добра декорација за вашиот ролна се справи.Лесно да се инсталира со висока прецизност тема.Неколку бои се опционални за да одговара на вашите потреби.Одлична замена дел за стари или скршени оние.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Blue, Red, Gold, Silver (Optional)
Type:
Left Hand/Right Hand (Optional)
Quantity:
2 Pcs
Thread:
M8
Max Diameter:
Approx. 10*11.5mm/0.4*0.45in
Weight:
Approx. 1g
Packing List:
2 x Reel Handle Screw Cap :

Додатоци на производи