• Свеж
Taidda Риболов Ролна Орев, AntiRust 4 Бои 2 Парчиња Алуминиумска

Taidda Риболов Ролна Орев, AntiRust 4 Бои 2 Парчиња Алуминиумска

Rating 
DEN 186.96

Од стока
Во магацинот

Светли Бои Завртка S Е Colorfast И Привлечни, Исто Така, Добра Декорација За Вашиот Ролна Се Справи.Одлична Замена Дел За Стари Или Скршени Оние.Лесно Да Се Инсталира Со Висок Тема.Неколку Бои Се Опционални За Да Одговара На Вашите Потреби.Направени Од Издржлив Алуминиумска Легура, Anti Rust И Отпорност На Корозија.Направени Од Издржлив Алуминиумска Легура, Anti Rust И Отпорност На Корозија.Светли Бои Завртка Капи Е Colorfast И Привлечни, Исто Така, Добра Декорација За Вашиот Ролна Се Справи.Лесно Да Се Инсталира Со Висока Прецизност Тема.Неколку Бои Се Опционални За Да Одговара На Вашите Потреби.Одлична Замена Дел За Стари Или Скршени Оние.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Blue, Red, Gold, Silver (Optional)
Type:
Left Hand/Right Hand&Nbsp;(Optional)
Quantity:
2 Pcs
Thread:
M8
Max Diameter:
Approx. 10*11.5Mm/0.4*0.45In
Weight:
Approx. 1G
Packing List:
2 X Reel Handle Screw Cap :

Додатоци на производи