• Свеж
CAI Одобрени 3 Crimped Жица Тркала Четка, месо тело Монтажа, 0.012 Жица Кол, 1 Наежвам Намали Должината, 1 EA

CAI Одобрени 3 Crimped Жица Тркала Четка, месо тело Монтажа, 0.012 Жица Кол, 1 Наежвам Намали Должината, 1 EA

Rating 
DEN 225.12

Од стока
Во магацинот

Оваа жица тркала четка карактеристики јаглероден челик абразивен материјал.Предмет : Жица Тркала Четка Објект - Жица Тркала Четки : Жица Тркала Четка Наежвам Тип : Crimped Жица Четка Кол. : 3" Монтажа Тип : Месо Тело Арбор Дупка Големина На : Не Арбор Абразивни Месо Тело Големина : 1/4" Жица Кол. : 0.012" Наежвам Трим Должина : 1" Абразивен Материјал : Јаглероден Челик Се Соочуваат Со Ширина : 5/8" Макс.ВРТЕЖИ во минута : 20,000 За Употреба Со : прав Агол Брусилки, Вертикално Вратило Преносни Брусилки.

Детални спецификации

Додатоци на производи