• Свеж
Induro Tripods BHM1S Топката Главата (Црна)

Induro Tripods BHM1S Топката Главата (Црна)

Rating 
DEN 3816.00

Од стока
Во магацинот

Тенок профил дизајн со прецизност-машински црна Magnesium Alloy тело.Преголеми главата заклучување knob обезбедува добра сите временски услови зафат forsmooth камера позиционирање и заклучување контрола.Единствен интегриран заклучување граничник тензија контрола дозволи rapidindependent прилагодување надомест за поединечни cameraweights.Посебен вид на пан акција за заклучување и дипломирал база скала makes360-степен хоризонтална камера позиционирање едноставна andrepeatable.Arca-Швајцарски стил брзо ослободување систем прифаќа industrystandard меѓусебно QR плочи и загради.BHM-Серија тенок профил топката глави функција двојно дејство посебна позиционирање и пан контроли, универзална arca-швајцарски стил брзо ослободување монтажа плоча систем, и новиот интегриран заклучување граничник тензија диск - сите со позитивните заклучување копчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи