• Свеж
ОРЕОЛ SMD6RTRMTBZ SMD 6 Тоскански Вдлабнати Трим, Бронза

ОРЕОЛ SMD6RTRMTBZ SMD 6 Тоскански Вдлабнати Трим, Бронза

Rating 
DEN 365.76

Од стока
Во магацинот

Исклучиво за употреба со Ореол SMD6 ПРЕДВОДЕНИ од модулот.Додаток прстени на располагање и во двете круг и квадратен облик опции.Дизајнер скратува прикачите на SMD за постојан заврши.Достапни Боја Бои : Бела (Paintable), Сатен Никел, Тоскански Бронза.Оваа 6" Отвори Вдлабнати Трим е низок профил, површинска монтажа luminaire со модерен изглед и високи перформанси.SMD6 (6") е наменета за инсталација во многу 3-1/2" и 4" плоштад, octagon, или круг делница кутии.Снабдување со жица адаптер со LED брз жици конектор вклучени.На SMD6 исто така, може да retrofit во 5" и 6" отворот IC и Не-IC вдлабнати живеалишта.

Детални спецификации

Додатоци на производи