• Свеж
EATON Осветлување 353TBZ 6-Инчен Трим Метал Одбивни, Тоскански Бронза

EATON Осветлување 353TBZ 6-Инчен Трим Метал Одбивни, Тоскански Бронза

Rating 
DEN 554.88

Од стока
Во магацинот

Разноврсна вдлабнати трим, работи со повеќе видови на светилки.Компатибилен со Ореол H7 и H27 серија вдлабнати светлина лименки.Конус форма одбивни за да се намали таванот светлина отсјај.Серпентина-пролет задржување.Од Производителот 6-Инчен трим метал одбивни со серпентина пролет задржување.Тоскански бронза намали и одбивни.

Детални спецификации

Додатоци на производи