• Свеж
SJNQJJ неблагодарна Работа, Трчање за Дома со LCD и Костец Моторните Работи Одење Џогирање Вежбање Фитнес Машина Тренер на Опрема за Домашна Теретана Канцеларија

SJNQJJ неблагодарна Работа, Трчање за Дома со LCD и Костец Моторните Работи Одење Џогирање Вежбање Фитнес Машина Тренер на Опрема

Rating 
DEN 3119.76

Од стока
Во магацинот

Моќен & Тивок Мотор:Ние користиме ВИСОКО-ПЕРФОРМАНСИ ДОМА МОТОР.Нека можете да уживате во забавата на затворен работи во тивка средина без нарушување на другите.Зачувај вашиот подот простор во дом или канцеларија и време да оди во теретана за да се задржи се вклопуваат,Пренесува тркала ќе ви овозможи лесно да се движи оваа машина без да се борат.Едноставно со еден допир операција ви овозможува да уживате во работи од дома.Можете да ги следите во реално време на податоци за секој спорт вклучувајќи брзина, време, калории, растојание и отчукувањата на срцето.Сигурен мотор : ви благодариме на силни и континуирано напојување и 3.5 hp врв моќ, таа работи на брзини до 15km / h.Неблагодарна работа со висок квалитет долг живот DC мотор со ниско ниво на бучава операција.Виткање дизајн-виткање големина : 160x77x27cm,ширевте големина : 160x77x138cm,не само што може да ви помогне лесно да се соберат на неблагодарна работа, но, исто така, да ви помогне store / потег на неблагодарна работа во мал простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи