• Свеж
CffdoiPBJI Виткање Ttreadmill, Hi-Перформанси Кардио Тренер Само Напојува Прирачник за Работа со Прилагодливи Приклонуваат, Магнетни Отпорност, 400+ lbs Голема Тежина Капацитет,

CffdoiPBJI Виткање Ttreadmill, Hi-Перформанси Кардио Тренер Само Напојува Прирачник за Работа со Прилагодливи Приклонуваат, Магнетни

Rating 
DEN 2136.00

Од стока
Во магацинот

❥Која донесе подобар работи искуство и во исто време заштита на колената максимално да се спречи повреда за време на вежбање。. ● Перформанси : dual flywheel наменети за Контролирано перформанси за побрзо одговор со секој чекор.големи тешки терени, со цел да му се спротивстават на низок до висок интензитет на вежбање. ● Дизајн : тешки рамка направена со високо квалитетен челик, со максимална тежина капацитет на 440 килограми.Се справи со барови се пот и се лизга отпорни слој на пудра за сигурен зафат. ● Погодност : големи таблета носителот сузбивањето за лесен пристап.Складирање е лесно со количка за дизајн и нема моќ кабли.Интегриран транспорт тркала се направи се движат лесно. ● Приклонуваат нивоа : Статични приклонуваат позиција на 10 степени е оптимално за кардиоваскуларниот фитнес.Здраво перформанси Тренер има 4 дополнителни нивоа до 14 степен се приклонуваат за подобрување на силата и брзината.Проширена големина : 124 * 55 * 126cm Бруто тежина : 24kg Максимално оптоварување : 100kg Работи одбор : 68 * 40cm се Прикаже : време, брзина, калории.

Детални спецификации

Додатоци на производи