• Свеж
Ambesonne Ајфеловата Кула Перење Торба, Патување во Париз Тема меден Месец Цвеќиња Романса Топол Воздух Балон Велосипед, го Забавува Кошница со Рачки Drawstring Затворање з?

Ambesonne Ајфеловата Кула Перење Торба, Патување во Париз Тема меден Месец Цвеќиња Романса Топол Воздух Балон Велосипед, го Забавува

Rating 
DEN 478.80

Од стока
Во магацинот

МЕРЕЊА - 13" Широк x 19" Висока.Мулти цел кошница организаторот за перење, играчки, книги, крпи.НАПРАВЕН ОД Висок квалитет 100% задебелена не-плетени полиестер ткаенини.Дамка, НЕ кајгана.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно; меѓутоа, поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Детални спецификации

Додатоци на производи