• Свеж
Bloomingville Складирање Поставени со Спиењето Верверички и Нане се Справува со Торба, Бела

Bloomingville Складирање Поставени со Спиењето Верверички и Нане се Справува со Торба, Бела

Rating 
DEN 1208.16

Од стока
Во магацинот

100% Памук.Увезени.Бои : бела W/црна Печати и аква Облаците на назад.Зелените рачки.Материјали : 100 Percent Памук W/Картон insert (внеси).Мерења : S : 10 L : 12 L x S : 11.5 L : 16 H x S : 10 L : 12 W.Има 9 Handle.На Bloomingville колекции се дански дизајн во комбинација со Нордиските трендови на моментот.Ние дизајн и да се создаде нашите колекции, секогаш одржување на постојано менување на дом во умот.

Детални спецификации

Додатоци на производи