• Свеж
Aspercreme Lidocaine Закрпи XL - 3 од кои Секој Пакет на 4

Aspercreme Lidocaine Закрпи XL - 3 од кои Секој Пакет на 4

Rating 
DEN 947.04

Од стока
Во магацинот

Важно е секогаш да се задржи вашата медицина кабинети и прва помош колекции ажурирани за ситни итни случаи и болка решенија.Брзо дејство Aspercreme е клинички докажани за да обезбеди привремено олеснување на помали мускулни и болки во зглобовите со своите насочени, максимална сила формула.Ние го носат голем број на болка и на ослободување решенија, вклучувајќи мирис слободни креми за нега на кожа, нога болка креми, roll-ons, лосиони, закрпи и не-хаос applicators со и без numbing lidocaine и смирувачки алое вера.Aspercreme производи се мирис-бесплатно, greaseless, и нерѓосувачки.Може да се користи не-мрсна, без мирис, и брзо сушење Aspercreme во секое време, насекаде, без непријатна миризба или medicated мирис.Најдете Aspercreme производ кој е во право за вас & откријат привремено олеснување од рамена болка, нога болка, болка во мускулите, backache, вратот болка, болка во коленото, sprains, видови, грчеви & болки во зглобовите.Нашите длабоко продира решенија и тематски анестезија работи брзо да ги пронајде и да вцепенен болка на раката.Нашите производи може да трае и до 8 часа на ден и ноќ болка на работа или право дома.

Детални спецификации

Додатоци на производи