• Свеж
LED Ноќ Светлина, Уникатен Шарени Светлина Наредени во Било која Комбинација Мека Светлина за Детето за Деца Подарок(#2)

LED Ноќ Светлина, Уникатен Шарени Светлина Наредени во Било која Комбинација Мека Светлина за Детето за Деца Подарок(2)

Rating 
DEN 906.96

Од стока
Во магацинот

Овој уникатен LED светилка е неверојатна светлина која може да бидат поставени во било која комбинација, така што можете да го направите да изгледа како што сакате.Родителите и децата можат да играат заедно и да уживаат во забавата на светлина на загатка. Сет на забрани светилка само треба сината блок за да се поврзете на власт, и во други делови може да се претвори кога поставени.2 in Weight : Прибл.Ве молиме имајте во предвид дека бојата на производот ќе биде испратен по случаен избор, ве молиме бидете сигурни дека не предвид пред да нарачате.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
LED Night Light
Material:
ABS
Frequency:
50/60HZ
Single Side Size:
Approx. 30mm / 1.2in
Weight:
Approx. 586g / 20.6oz
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
7 x LED Blocks1 x Plug :
The lamp won't light without touching the sensor switch, please put it straight.Please note that the color of this product will be sent randomly, please make sure you don't mind before ordering. :

Додатоци на производи