• Свеж
Канзас Државата Wildcats Игра-се Користи #1 Белиот Дрес од 2015-19 NCAA Фудбал Сезони - Големина 40+2 - Колеџ Игра се Користи Топки

Канзас Државата Wildcats Игра-се Користи 1 Белиот Дрес од 2015-19 NCAA Фудбал Сезони - Големина 40+2 - Колеџ Игра се Користи Топки

Rating 
DEN 7199.76

Од стока
Во магацинот

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Колеџ Игра Се Користи Топки.Додадете парче на официјалната Држава Канзас Wildcats опрема во вашата колекција со оваа игра-се користи Најк џерси.Тоа е дел од иста униформа Wildcats носеше на теренот за време на 2015-19 сезони, вклучувајќи кога легендарниот тренер и Сала на Famer Бил Снајдер prowled на KSU маргините за неговата последна кампања во 2018. Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Канзас Државата Wildcats сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи