• Свеж
LittleLife Ranger Додаток L10685 Торбичка Сива

LittleLife Ranger Додаток L10685 Торбичка Сива

Rating 
DEN 319.20

Од стока
Во магацинот

Погодни за употреба со Little Life ranger дете превозници.Тежина : 38 g (1.4 мл.).Капацитет : 6 литри.Димензии (спакувана) : 11 x 24 x 4 см (41 / 2 91 x / 2 x 11 / 2 инчи).Опис на производот На кој се одвојува додаток џеб кој е дизајниран да се вклопуваат во основата на ranger дете превозникот.6 литарски торбичка е одличен за носење на вашиот багаж кога се излезени и лесно clips на дното на превозникот.Сет Содржи : Ranger Додаток Торбичка (Сива).

Детални спецификации

Додатоци на производи