• Свеж
Dixon FMGR45F60F 4.5 MNH x 6 FNH Алуминиум Клипот Доза со Олеснување Вентил

Dixon FMGR45F60F 4.5 MNH x 6 FNH Алуминиум Клипот Доза со Олеснување Вентил

Rating 
DEN 422.40

Од стока
Во магацинот

Клипот Доза Женски Вртливата x Машки со Олеснување Вентил.Женски Навој Големина (2) 6".Машки Конец Големина 4-1/2".Максимална Оперативен Притисок 280 PSI.Алуминиум.Вентил дозволи безбедно контролиран проток до доводната пумпна и, исто така може да се користи за изработување.Карактеристики : Олеснување вентил - двојно пролет, патрон тип, прилагодлив од 50 до 200 PSI.

Детални спецификации

Додатоци на производи