• Свеж
Замена Буш Биче Ротари Машина Сечилото Гром Комплет Код 63607, 2 Завртки со Ореви и Заклучување Подлошки

Замена Буш Биче Ротари Машина Сечилото Гром Комплет Код 63607, 2 Завртки со Ореви и Заклучување Подлошки

Rating 
DEN 1198.80

Од стока
Во магацинот

Топлина Третираат Кован Челик, Прекалени Џем Орев и Заклучување за Миење. 1-1/8" Навој Дијаметар, 2-1/2" Вкупно Гром Должина. 1-1/2" Дијаметар x 1/2" Широк Нож Рамо, 2-1/2" Дијаметар X 1/2" Дебела Гром Главата. 1/4" Машински Копче.

Детални спецификации

Додатоци на производи