• Свеж
Linbon Алатка Тешки Гром Секачи Мини 9 Инчен Жица Машина за Синџир/Мрежа/Навој Прачка/Завртки/Тешки Жица

Linbon Алатка Тешки Гром Секачи Мини 9 Инчен Жица Машина за Синџир/Мрежа/Навој Прачка/Завртки/Тешки Жица

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

МАТЕРИЈАЛ : болт Оваа машина е фалсификувани на висок квалитет на никел-хром челик,висока прецизност и издржливи, вкупните топлински третман и висока фрекфенција ја задоволи стврднување за висока цврстина.ИЗДОЛЖЕНИ ДИЗАЈН, ПОВЕЌЕ НАПОР : Тоа е еден инч повеќе од нормалното производи.Тоа го користи принципот на потпора за да се спаси напор и да се направи работата полесна.Тоа е вашиот најдобар помошник.СЕЧЕЊЕ КАПАЦИТЕТ : HRC¡Ü45 : 7/32-инчен(5mm Максимум) г"HRC

Детални спецификации

Додатоци на производи