• Свеж
KEMEILIAN LXGKJ907 1pc Солидна Месинг Вртливата Гром Snap Кука Вртливата Око Предизвика Clasps за Кожа Занает Торба Миленичиња Куче Јаже Поводник Клипови Широко се Користи

KEMEILIAN LXGKJ907 1pc Солидна Месинг Вртливата Гром Snap Кука Вртливата Око Предизвика Clasps за Кожа Занает Торба Миленичиња Куче

Rating 
DEN 2260.80

Од стока
Во магацинот

Материјал : Месинг.Големина : 76mm*14mm.Пакетот Вклучува : 1 buc Куки.Тоа може да се широко се користат за бесење ранци, чанти, purses, нараквици, ѓердани, purses, куче јаки, anklets, џемпер синџири, итн.Можете да ги даде како подароци за семејството или пријатели кои сакаат да се направи рачно изработени занаетчиски.Тоа не е лесно да се деформира и ' рѓа, на површината е мазна, бојата е траен, а тоа е издржлив.Спецификација : - Материјал : Месинг - Боја : месинг - Size : како слика show Package Вклучува : 1 buc Hooks Note : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Детални спецификации

- Material:
Brass
- Color:
brass
- Size:
as picture show
Package Includes:
1 pcs Hooks
Note:
Please allow 1-3mm errors due to manual measurement. Thanks for your understanding!

Додатоци на производи