• Свеж
4-Pack (Б.К+C+Y+M) Компатибилен ХЛ-L3290CDW MFC-L3710CW Печатач Тонер Кертриџ Висок Капацитет Замена за Брат (TN-223BK+ TN-223C+ TN-223Y+ TN-223M) TN223 Тонер Кертриџ (со Чип)

4-Pack (Б.К+C+Y+M) Компатибилен ХЛ-L3290CDW MFC-L3710CW Печатач Тонер Кертриџ Висок Капацитет Замена за Брат (TN-223BK+ TN-223C+

Rating 
DEN 2119.20

Од стока
Во магацинот

Вклучени : 4 Пакет Компатибилен TN223 (TN-223 BK+ TN-223 C+ TN-223 Y+ TN-223 M) Тонер Кертриџ (Со Чип), 1 година гаранција.Компатибилен за : Брат ХЛ-L3210 CW ХЛ-L3230 CDW ХЛ-L3270 CDW ХЛ-L3290 CDW MFC-L3710 CW MFC-L3750 CDW MFC-L3770 CDW Печатач.Висок Страница Принос : Повеќе од 20% од другите (до 1,400 страници/црна и од 1.300 страници/боја по кертриџ).Текстови-Јасно, Фотографии-Жив, Линии-Consistant. 18 momths рок на траење, 24 месеци за производот, гаранција, 100% клиент satisfction услуга.Висок Страница Принос : Повеќе од 20% од другите (до 1,400 страници/црна и од 1.300 страници/боја по кертриџ)Текстови-Јасно, Фотографии-Жив, Линии-Consistant Compatible за : Брат ХЛ-L3210 CW ХЛ-L3230 CDW ХЛ-L3270 CDW ХЛ-L3290 CDW MFC-L3710 CW MFC-L3750 CDW MFC-L3770 CDW Printer Print точно-на-животот фотографии и ласерски-квалитет text Included : (4 Пакет Црна Цијан Жолта Магента) Компатибилен TN223 (TN-223 BK+ TN-223 C+ TN-223 Y+ TN-223 M) Тонер Кертриџ (Со Чип), 1 година гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи