• Свеж
Компатибилен Тонер Касети за Ricoh ПРАТЕНИК C4503 Замена за Ricoh C5503 C6503 C6004 C4504 C6003 C6004SP Печатач,Содржат Чипови Црна Цијан Жолта Магента Цијан

Компатибилен Тонер Касети за Ricoh ПРАТЕНИК C4503 Замена за Ricoh C5503 C6503 C6004 C4504 C6003 C6004SP Печатач,Содржат Чипови Црна

Rating 
DEN 1512.00

Од стока
Во магацинот

Обезбедување на квалитет:Остра, детална квалитет на печатење и забележителни резултати.Тонер Кертриџ Боја:(Црна Цијан Жолта Магента 4 Парчиња), Ние ви препорачуваме да се избере комбинација така ќе заштедите повеќе пари.Применливи печатач модели:За Ricoh C5503 C6503 C6004 C4504 C6003 C6004 SP,ве Молиме контактирајте со нас ако ви треба други модели, ние сме среќни да помогнеме. ●Page Принос : Црна 20000 страници ;боја 15400 страници при 5% покриеност на Писмо/A4●Применливи печатач модели:За Ricoh ПРАТЕНИК C4504 Printer For Ricoh ПРАТЕНИК C6003 Printer For Ricoh ПРАТЕНИК C6004 Printer For Ricoh ПРАТЕНИК C6004 SP Printer For Ricoh ПРАТЕНИК C4503 Printer For Ricoh ПРАТЕНИК C5503 Printer For Ricoh ПРАТЕНИК C6503 Printer If сакате другите модели, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да ви послужи●Тонер Кертриџ Боја:(Црна Цијан Жолта Магента 4 Парчиња), Ние ви препорачуваме да се избере комбинација така ќе заштедите повеќе пари●Стабилна печатење : Нашите производи се тестирани слој по слој, како и за печатење е стабилна●По-продажба : Нашата тонер касети има доживотна гаранција; ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детални спецификации

Додатоци на производи