• Свеж
KebenShop Компатибилен 2 Пакет Црна WT223CL WT-223CL Отпад Тонер Кутија Замена за Брат L3230CDW ХЛ L3210CW L3270CDW L3290CDW L3710CW L3750CDW L3770CDW Печатач

KebenShop Компатибилен 2 Пакет Црна WT223CL WT-223CL Отпад Тонер Кутија Замена за Брат L3230CDW ХЛ L3210CW L3270CDW L3290CDW L3710CW

Rating 
DEN 2735.76

Од стока
Во магацинот

Јасна резолуција и силно чувство на хиерархија.Ви благодариме за изборот да ни веруваат.Добра компатибилност и мазна печатење.На тонер честички се во ред и униформа, а бојата е светла. Нема чуден мирис, свежи и природни.Ве молиме потврдете го вашиот печатач модел и квантитетот пред ставање на ред,ви благодарам!Она што е во кутијата? 2 PK-Црна WT223 CL WT-223 CL Отпад Тонер Кутија.Што го заслужуваат најдоброто.

Детални спецификации

Додатоци на производи