• Свеж
Monoprice 109002 MPI Remanufactured Dell 5100BK Ласерски/Тонер, Црна

Monoprice 109002 MPI Remanufactured Dell 5100BK Ласерски/Тонер, Црна

Rating 
DEN 140.64

Од стока
Во магацинот

Некои од критичните аспекти на remanufacturing процес кој се осигура дека тие ќе се изврши, како и ОЕМ се како што следува.Тапани се повторно се појави и refinished да се елиминира флеки и даде обновена магнетни површината.Monoprice постојано се стреми да го подобри својот производ линија за да го донесе на нашите клиенти најдобрите производи достапни.Користење на remanufactured касети за намалување на отпад, заштита на животната средина и да заштедите пари.

Детални спецификации

Додатоци на производи