• Свеж
V7 V7LC51C Ласерски Тонери за Брат Принтери (го Заменува LC51C, Принос на 400 Страници)

V7 V7LC51C Ласерски Тонери за Брат Принтери (го Заменува LC51C, Принос на 400 Страници)

Rating 
DEN 1031.76

Од стока
Во магацинот

Изградена на ОЕМ спецификации - со принос до 400 страници.Замена за ОЕМ кертриџ дел број LC51 C.Одговара на печатач модели Брат DCP-130c, DCP-330c, DCP-350c; Intelli Fax-1860 C, Intelli Fax-1960 C, Intelli Fax-2480 C, Intelli Fax-2580 C, MFC-230 C; MFC-240 C, MFC-440 CN.Еколошки додека лесно врз буџетот без да се жртвува квалитетот!. 1 Година Производителот.Докажано Изведба и Квалитет - Значајни Цена Savings V7 касети се поддржани од страна на над 40 години на високи перформанси производство искуство од ISO 9000 / ISO 14001 certified state-of-the-art објекти.Тонери и клучните компоненти се внимателно одбрани, се исти и заверена на оптимално перформансите на системот пред дизајн е издаден за производство.По конечниот собранието, секој кертриџ е тестиран во опрема како твое пред пакување.Висока јачина на krabičkách со заштитни влошки се обезбеди сигурна пристигнување од нашиот магацин за вашиот испорака локација.Секоја кутија содржи лесен-за-следење илустрирани инсталација instructions.By користење на нашата замена на тонер касети, вие сте исто така, помага да се заштити животната средина од страна на чување еднократно, не-biodegradable материјали надвор од депонии.

Детални спецификации

Додатоци на производи