• Свеж
WeDai Цвет Облик Пластични Домаќинство Провира Лесно Машина за Шиење Везана Материјали за Рака Крои Жица Јамка Игла Threaders Threader Шиење Алатка

WeDai Цвет Облик Пластични Домаќинство Провира Лесно Машина за Шиење Везана Материјали за Рака Крои Жица Јамка Игла Threaders Threader

Rating 
DEN 242.88

Од стока
Во магацинот

Функција : значително подобрување на работа ефикасност, помагајќи ти да се протнете игла многу полесно.Материјали : ABS пластика, Бакарни Легури.Производ Тежина : 1.28 g/pc.Боја : случајни боја.Пакет Се Вклучени : 10 Компјутери Игла Threaders.Име : Игла Threaders Qty : 10 Pcs Function : значително подобрување на работа ефикасност, помагајќи ти да се протнете игла многу полесно.Производ Големина : како pis shown Package се Вклучени : 10 Компјутери Игла Threaders Color : случајни color Materials : ABS пластика, Бакар Alloy Product Тежина : 1.28 g/pc.

Детални спецификации

Додатоци на производи