• Свеж
LALAND 3pcs Пластични Домаќинство Прстен за Предиво Алатка за Сечење Напрсток Прст Сечилото Игла Занает Тема Машина Машина за Шиење Додаток

LALAND 3pcs Пластични Домаќинство Прстен за Предиво Алатка за Сечење Напрсток Прст Сечилото Игла Занает Тема Машина Машина за Шиење

Rating 
DEN 1788.00

Од стока
Во магацинот

Пакет се вклучени : 3pcs пластични напрсток.Материјал : ABS+Челик, не е лесно да се оштети, може да се користи за долго време.Дупка внатре дијаметар : 18.3 mm.Боја : Како На Сликата.Користи широко : Тоа е многу погоден за везана, шиење, везови, итн.Тоа е добра алатка за казанџии.Дупка внатре дијаметар : 18.3 mm Material : ABS+Steel Color : Како Picture Quantity : 3pcs Package се вклучени : 3pcs пластични напрсток.

Детални спецификации

Додатоци на производи