• Свеж
Metaltex Двојно Ѕидови Термос Колба, Црна, 1 Литар

Metaltex Двојно Ѕидови Термос Колба, Црна, 1 Литар

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Двојно ѕидови термос колба. 1 литар капацитет.Мат црна боја.Ексклузивно Metaltex Универзален модел.Црн финиш не содржат стакло.Двојно ѕидови вакуум колба дека оптимално одржува температурата на течности.

Детални спецификации

Додатоци на производи