• Свеж
Кожа Изолациони Првенство Пурпурна Цвеќе Сложувалка Печатење 304Stainless Челик Термос Пиење Кафе Чаши 500ml За Жени Мажи

Кожа Изолациони Првенство Пурпурна Цвеќе Сложувалка Печатење 304Stainless Челик Термос Пиење Кафе Чаши 500ml За Жени Мажи

Rating 
DEN 575.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : купот На телото е направено од нерѓосувачки челик, и додатоци се направени од храна одделение PP материјали.Добри топлина зачувување ефект и издржливи : внатрешен резервоар на литургија е направен од двојно-layer нерѓосувачки челик структура, tailless висок вакуум лемење технологија, и внатрешниот резервоарот школка е зголемена со бакар позлата процес, и топлина за зачувување на животот е повеќе од 8 години. 2 : осветлување на животната средина или на екранот проблем на мониторот ќе предизвика вистински боја да биде малку поинаков од слика да се прикаже.Тоа погоден за трчање, кампување, фискултурна сала, фитнес тренинг, mountaineering, пешачење, дом, канцеларија, патни и други активности, и тоа е добар подарок за семејството и пријателите Мерки на претпазливост : 1 : големината на производот е рачно мери, вистинската големина може да биде малку поинаков од мерена големина.7cm, Тежина : 335g/500ml, со Голем капацитет патување првенство да ги исполни вашите дневни навлажнувачки и хидратантен потреби.Изглед : На надворешниот слој на купот усвојува две-слој cowhide + нано технологија на печатење, со јасни печатење, светли бои, заштита на животната средина и прекрасен изглед.Производот е безбеден, хигиенски и еколошки пријателски, може да се користат со доверба Големина : 26x6.

Детални спецификации

Додатоци на производи