• Свеж
Ајфеловата Кула Нерѓосувачки Челик Вода Шише 15 МЛ Широк Устата Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода Leakproof Колба Спортски Шише

Ајфеловата Кула Нерѓосувачки Челик Вода Шише 15 МЛ Широк Устата Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода Leakproof Колба Спортски

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Одлично За Спорт : Дали Сте Во Пракса Или Игра,Овој Трајни Нерѓосувачки Челик Шише Е Совршен За Да Се Задржи Вашиот Спортист Хидриран.Што Го Прави Лесно Да Се Пополни Шише Со Ices Коцки,Кафе,Чај Или Спортски Пијалоци.Ја Задоволи Својата Жед : Широк Отворот Е Идеален За Брзо,Лесно За Пиење,Оваа Нерѓосувачки Шише За Вода Е Дизајниран Со Стандард-Отворање На Устата, Која Е Во 2.За Најстудените Пијат, Додадете Коцки Мраз За Вашиот Изолирани Колба.Додатоци Структура : Стп Кожа Школка.Боја : Ајфеловата Кула Нерѓосувачки Челик Шише За Вода Материјал Опис : Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик,Стп Кожа Надворешниот Топката,Додатоци Кои Се Користат Се Храна-Одделение Pp Материјали, Не-Токсични, Не Bpa, Корозија-Отпорни,Нема Чуден Мирис,Без Дамки,Без Вкус,И Тоа Е Безбедни И Здрави За Вашиот Пијалок.

Детални спецификации

Додатоци на производи